holicstvi brno holicstvi brno

PEDIKÚRA A MANIKÚRA BRNO

Krásné nehty to je snem každé ženy.

Nejde jen o dobrý pocit, ale jsou i vizáží každé z nás. Mimo klasické manikúry nabízím i parafínový zábal, nehtovou modeláž a pedikúru.
Pracuji s kosmetikou Cuccio, jedná se o komplexní systém péče o ruce, nohy a celé tělo vyvinutý v Toskánském regionu slunné Itálie. Přírodní voňavá kosmetika Cuccio zajistí luxusní požitek a pocítíte okamžité uvolnění, hydrataci, elasticitu a zjemnění vašich rukou. Manikúra a pedikúra není určena pouze ženám, ale i pro muže.

CENÍK KOSMETIKA

 

Nehtová modeláž 2015 / moje práce z letošního roku

manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brnomanikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno

manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brnomanikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno

Volejte - objednejte se- zeptejte se

Michaela Prokopová

pedikúra - manikúra - nehtová modeláž - relaxační masáže nohou
tel. 734 615 952

Naše kosmetické studio

manikura a pedikura Brno manikura a pedikura Brno

Základní manikúra a pedikúra obsahuje:

odmáčení ve vodní lázni s použitím speciální soli, zatlačení nehtové kůžičky, úprava nehtů a zakončuje se masáží. U pedikúry se i odstraní zrohovatělá kůže, otlaky nebo popř. kuří oka.

Parafínový zábal je speciální vosk obohacený o vitamíny a kolagen. Dokáže prohřát a uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zvýší krevní oběh a otevře póry, díky tomu se výživné látky lépe dostanou do pokožky. Dále se také odstraní odumřelá a suchá část kůže. Ruce působí mladistvě. Působí, ale i ze zdravotního hlediska při potížích bolestech kloubů, ztuhlosti svalů, revmatické artritidě. Dobře také působí na nervovou soustavu. Parafínový zábal se také může stát příjemnou relaxací. Doba působení je 15-20minut a přestože ruce jsou jednou z částí nejvíce namáhanou na našem těle tak se doporučuje použít každé 3-4 týdny.

Nehtová modeláž výrazně zkrášlí vaše ruce.

Dá se volit technika jako je potažení přírodního nehtu formou gel lak, která vydrží minimálně dva týdny. Což je výhoda oproti lakování nehtů, které nevydrží příliš dlouho. Nebo prodloužení na tipy a zpevnění pomocí akrylu. Je to vhodné hlavně i pro ty co mají deformaci nehtů vlivem nemoci či úrazu, když se nedaří, aby nehty dorostly do požadované délky nebo pokud nejsou dostatečně silné. Doplnění modeláže se doporučuje po 3-4 týdnech vzhledem k tomu, že vaše nehty neustále rostou.

 

kadernictví prokop na facebooku